Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA VIŠNJA - DRVENIK

Drvenik
DRVENIK

 

Malá obec a letovisko s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem. Severně od obce jsou pozůstatky opevnění ze 17. století a obranná věž. V horní části Gornji Drveník, v horském svahu nad obcí je gotický, později zbarokizovaný kostel sv. Jiří. Do kostela jsou zazděny středověké náhrobní desky.
Z Drveniku, ze zátoky Dolnja Vala jezdí trajekt na ostrov Hvar do obce Sućuraj.

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu (studia), povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře ( 320,-Kč/osoba/den)  v penzionu Adria: snídaně formou bufetu,  večeře výběr z menu, salátový bufet (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu). 

Poloha: vila se nachází v části Gornja Vala, pěšky 15 min. od Dolního Drveniku (trajekt na ostrov Hvar).
Vybavení: moderně zařízené velké apartmány a studio s vybaveným kuchyňským koutem, lednicí, sprchou, WC, Wi-Fi, TV a klimatizací (platí se na místě).
Všechny apartmány a studio mají prostorné balkony směrem k moři.
A4 LUX - 2 oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí, možnost dvou přistýlek GRATIS (neplatí pro akce LAST MINUTE).
Stravování: možnost dokoupení polopenze nebo večeří v penzionu Adria.
Pláž: cca 50m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, částečně stíněná borovicemi, vhodná pro děti.
Sport a zábava: vodní sporty, možnosti výletů lodí i busem do okolí, půjčovna kol i elektrokol . V místě je nově vybudovaná cyklostezka Drvenik - Gradac..


Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist